Víte‚ že?

Ztráta energie, přecitlivělost a podrážděnost, zahlenění a zácpa, záněty a zápaly, ztuhnutí měkkých tkání (zatvrdliny jako např. vředy), bolesti  svalů, kornatění cév, tvoření vředů, zažívací problémy, rakovina, nemoci  srdce, mrtvice infarkty, osteoporóza, cukrovka a mnohé další mají původ  v našich  stravovacích návycích a životním stylu. Nové teorie říkají, že  rakovina je  nemoc, kterou si lidé, díky životnímu stylu a globálnímu  znečištění naší  planety, způsobili sami. 60% úmrtnosti v ČR je zapříčeněna onemocněním srdce a cév  (kardiovaskulární) a 23% pak nádorovými onemocněními! Jejich  souvislost se stravováním je zřejmá.

Pokud nás rozbolí například hlava a sáhneme po léku, je to stejné jako když v autě rozbijeme právě rozsvícenou kontrolku nedostatku oleje - už nás neobtěžuje, ale problém není vyřešen, hledejte tedy příčinu bolesti, což může být v mnoha případech právě špatná hydratace.

Většině zdravotních problémů se dá úspěšně předcházet a nebo je úspěšně léčit. Ovšem je třeba si uvědomit, že naše tělo je jediný léčebný systém, který nám může vrátit rovnováhu, když udeří nemoc. Lék může pomoci tělu ve stavu nouze, chirurgický zákrok může být za určitých okolností nezbytný, ale schopnost léčit má jenom naše tělo.

Buňky v lidském těle neustále odumírají a nahrazují je nové buňky. Náhrada buněk novými se v různých oblastech těla uskutečňuje během několika dnů, zatímco v jiných oblastech trvá tento proces až několik let. Nakonec se všechny buňky vymění. Tyto nové buňky vytváří tělo z vody a potravy, kterou denně konzumujeme. Kvalita přijímané vody a potravy určuje naše zdraví.

Jestliže je kvality potravy a vody špatná, gastrointestinální systém je vystaven stresu jako první. V dalším kroku se špatné látky vstřebávané z potravy a tekutin přepravují cévami do všech buněk v těle. Buňky mohou k produkci nových buněk použít jen dodané indgredience bez ohledu na to, jak špatnou kvalitu mají. Tímto způsobem vhodnost a kvalita potravy     a vody určuje zdraví celého těla. Většina zdravotních potíží a nemocí je pak tedy zapříčiněna značným překyselením       organizmu, protože většina jídel a oblíbených nápojů má pH niží než je nutné pH krve, déle jsou příčiny v pošlození volnými radikály, které jsou vedlejším produktem přijímané potravy, chemikálií, stresu a v neposlední řadě i nedostatečná hydratace.

    Obsah vody v lidském těle činí 60%-80%, přičemž u malých dětí tvoří voda 80% tělesné hmotnosti
    a u seniorů se snižuje až pod 60%.
    Jak lidské tělo stárne, je hlavní příčinou velkého množství nejrůznějších vznikajících nemocí rostoucí   
    úbytek vody v těle. Podle průzkumu WHO (Světové zdravotnické organizace) je 80% hospitalizovaných   
    pacientů nemocných z důvodu nedostatečného příjmu kvalitní pitné vody. Základ potravinové pyramidy je     taktéž voda a to až 40%.

CO JE KVALITNÍ PITNÁ VODA?

 Vzhledem ke globálnímu znečištění naší planety, voda již nemá ani zdaleka takovou  kvalitu jako měla před mnoha lety. A proto je různě čištěna, sterilizována chlórem          a chemicky upravována, aby byla "pitná" dle norem. Balené vody nás oxidují, neodkyselují a PET lahve navíc obsahují pro nás škodlivý Bisfenol A (BPA).
Mají negativní dopad na ekologii a životní prostředí...
 Na světě existuje pár zdrojů, kde má voda stále takovou kvalitu, jakou měla před  tisíciletími. Je to voda z ledovců a lidé, kteří ji pravidelně pijí, netrpí civilizačními  chorobami, jsou zdravější a vitálnější.
 

Vědci z Japonska se začali po 2. světové válce zabývat výzkumem vody a její kvality. Bylo to i z toho důvodu, že si uvědomili, že mnohé nemoci související s ozářením nebude možné pouze léčit, ale bude třeba změnit základ - změnit vodu. Proto vznikla voda Kangen, která byla nejprve vyráběna industriálně a lidé si pro ni docházeli do nemocnic. Dnes, díky technickému vývoji a dlouholetým investicím do výzkumu, můžeme mít zařízení na výrobu vody Kangen doma a využívat každý den jeho benefitů.

 

VODA KANGEN = KVALITNÍ PITNÁ VODA

 

Změňte svoji vodu, tím změníte svůj život,

pijte vysoce kvalitní a jedinečnou vodu Kangen - Kangen Water®,

která je dnes ve velké části světa synonymem zdraví a vitality.

 

 

"Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci" - Hippokrates (460-377 př.Kr.)


Pokračujte k sekci Co je voda Kangen nebo shlédněte prezentační video o vodě Kangen a o její výrobě (52min.) v sekci Video.

TOPlist