Anespa

imageAnespa DX

Anespa je exkluzivní domácí koupelový systém. Obsahuje minerální a terapeutické složky, které mají relaxační efekt horkého pramenu - vyrábí vodu mírně alkalickou a velmi uvolňující. Produkuje nepřetržitý proud zdravé, ionizované minerální vody, 15 litrů za minutu. Anespa odstraňuje z vody chlór a jiné nečistoty. Zároveň dodává hydratační minerály, které vyživují pokožku a vlasy. Masážní sprchová hlavice zvyšuje relaxační účinek.

 

Anespu velmi ocení lidé, kteří trpí kožnímy problémy a problémy s citlivou pokožkou. Napomáhá regenerovat vlasy poškozené trvalou, barvením, natáčením či žehlením.

 

Základní úlohou je filtrovat škodlivé složky vody jako je chlór, trihalometany, fenoly, sediment, pach, chuť a organický odpad. Je dobře známé, že chlór je největším nepřítelem kůže. Když ho pokožka absorbuje, dochází k předčasnému stárnutí, vytváření pih a de-pigmentaci.

Filtrace škodlivých látek je zabezpečená vícestupňovým filtrem s aktivním uhlím. Obsahuje antibakteriální granulované aktivní uhlí a siřičitan vápenatý. Díky vysoce kvalitnímu neodymovému magnetu, který je schopný rozdělit molekuly vody do menších skupin, tělo lépe absorbuje zdravou a čistou vodu Anespa. Filtr obsahuje vrstvu keramické náplně, která je asi 3-krát silnější než je tomu u jiných produktů na trhu. Anespa vytváří bohatý proud horké vody, až 15 litrů za minutu. Masážní sprchová hlavice ještě znásobí relaxační účinek.

Záruka na přístroj je 3 roky!

Cena:

2200 EUR bez DPH

2618 EUR s DPH

 

Firma Enagic připravila pro své klienty systém financování svých produktů (E-payment).

Ke koupi přístroje na splátky Vám postačuje vyplnění formuláře a složení zálohy na účet firmy Enagic.

Žádné potvrzení, žádná lustrace! Pro více informací nás kontaktujte.

 

1. akontace €1218 + 10x €150

2. akontace €1178 + 6x €250

3. akontace €1148 + 3x €500

 

Dopravné na vámi uvedenou adresu včetně pojištění €34, v případě online objednávky €0

Cena přístrojů je dána výrobcem a je celosvětově jednotná.

Uvedená kalkulace je pro fyzické osoby, v případě nákupu na firmu, plátce DPH, je akontace ponížena o DPH.

 

TOPlist